top of page

SKLEP

W tym miejscu znajdziecie wszystko co mam dostępne na już. Bez zbędnych zapytań, strona trochę dla introwertyków takich jak ja :P ( chociaż będzie mi oczywiście bardzo miło jeśli do mnie napiszecie :) 

Tutaj dzielę się z Wami mniejszymi formatami obrazów olejnych, które staram się oprawiać w urocze ramy ( jeśli takiej nie posiada, zawsze możecie zadać mi pytanie czy możemy oprawić i razem uzgodnić szczegóły).

Jest również dział REPRODUKCJE, w którym  znajdziecie... nic innego jak właśnie JE - nieskazitelnej jakości z wykorzystaniem najlepszych tuszy i papieru, które to sprawiają że prace mają wartość archiwalną.

Sklep jak to sklep - ma formę KUP i KOSZYK jednak ja, jak na Artystę przystało - jestem otwarta na komunikację i wychodzę na przeciw nowym wyzwaniom więc jeśli potrzebujesz, żebyśmy razem popracowali nad jakimś projektem - napisz do mnie !  

Jeśli jesteś zainteresowany obrazami olejnymi większego formatu, zapraszam Cię do zakładki

Znajdziesz w niej wszystkie obrazy olejne wystawowe, są podane informacje o dostępności. Jeśli chcesz uzyskać więcej, zapytać o cenę - napisz do mnie, zadzwoń - podam szczegóły!

bottom of page